Правила покупок з кешбеком

Щоб кешбек успішно нарахувався, дотримуйтесь, будь ласка, основних правил покупок з кешбеком:

Вимикайте сторонні розширення

Деякі розширення можуть перезаписувати партнерські посилання і привласнювати весь кешбек. Зокрема ми виявили такі розширення: Adblock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, а також VPN/Proxy/Socks розширення та інші. По можливості відключайте всі сторонні розширення в браузері, з якого робите покупки з кешбеком.

Купуйте в рамках однієї браузерної сесії

Робіть покупку безпосередньо після переходу з нашого сайту або додатку. Якщо ви перейшли на сайт магазину, додали/видалили товар з кошика, закрили сайт, повернулися через годину і завершили покупку, є велика ймовірність, що кешбек не буде нараховано. А щоб не втратити товар, який вам сподобався, ви можете додати його в «Мої бажання» або «Обране». Товар можна додати в корзину тільки після переходу з Cashback.bistrozaim.ua.

Замовляйте тільки онлайн

При оформленні замовлення по телефону або за допомогою консультанта магазину в процесі покупки, кешбек не нараховується. При цьому ви можете обрати будь-який доступний в магазині спосіб оплати і доставки.

Не вносьте корективи після оформлення замовлення

Після здійснення замовлення можна здійснювати коригування з менеджером магазину (наприклад: кількість, колір, доставку і т.д.). У багатьох випадках менеджер скасовує замовлення і створює новий, за який кешбек не зараховується.

Знайомтеся з особливостями магазинів

Перед покупкою ознайомтеся з особливостями, умовами і тарифами магазину. Якщо у магазина є специфічні умови нарахування кешбеку, ми публікуємо цю інформацію на сторінці магазину. Наприклад, у багатьох випадках магазини не зараховують кешбек, якщо товар був куплений в кредит.

Використовуйте промокоди і бонуси тільки від Cashback.bistrozaim.ua

При використанні промокодів, купонів, знижок, бонусних балів і накопичувальних програм, яких немає у нас на сайті, а також при оплаті карткою з функцією кешбеку або бонусною програмою банку, кешбек може бути не нараховано. При замовленні на AliExpress коригування ціни продавцем або індивідуальна знижка також може стати причиною втрати кешбеку.

Кешбек нараховується на фактично сплачену вартість товару

Більшість магазинів надає винагороду на фактично сплачену вартість товару — без урахування вартості доставки; за вирахуванням використаних знижок, купонів, промокодів, бонусних балів, коштів з внутрішнього балансу магазину.

Покупки з мобільних пристроїв/додатків

Щоб гарантовано отримувати кешбек, перед покупкою необхідно переходити через наш додаток в мобільну версію сайту магазину, а не його додатка.

Замовлення на юридичну особу

Кешбек на замовлення, оформленим на юридичну особу в деяких випадках може бути не зафіксованим або відхиленим.

Якщо у вас часто втрачається кешбек

Порада №1: Постарайтеся повністю оформити замовлення протягом 1 години після переходу з нашого сервісу/активації кешбеку в розширенні, не переходячи при цьому на сторонні сторінки і вкладки. Це убезпечить вас від перезапису партнерських посилань іншими розширеннями і програмами.

Порада №2: Спробуйте використовувати окремий браузер для покупок з кешбеком. І не заходьте через цей браузер на інші сайти, крім Cashback.bistrozaim.ua та магазинів-партнерів, в якому робите покупку.

Порада №3: Перед покупкою закрийте всі вкладки браузера і очистіть cookies-файли. Для цього можете скористатися комбінацією клавіш Ctrl + Shift + Delete. Період за який потрібно очистити історію — «за весь час».

Порада №4: Не купуйте через режим Інкогніто в браузері. Майже у всіх браузерів є такий режим (анонімний), в якому не запам'ятовується історія Ваших відвідувань і не зберігаються файли cookie, які відповідають за передачу даних про Ваші покупки в наш сервіс. Робіть покупки в звичайному режимі відразу після переходу в магазин з нашого сайту.